Här finns vi

Uppstart Malmö
Rådmansgatan 9
211 46 Malmö

Följ oss på Facebook >>>

Uppstart Malmö

Staffan Andersson – VD
staffan@uppstartmalmo.se
070-327 39 00

Tillväxt Malmö

Jan-Erik Bengtsson – Verksamhetsledare & Affärsutvecklare
jan-erik.bengtsson@tillvaxtmalmo.se
070-974 35 19

Christina Chukman – Affärsutvecklare
christina.chukman@tillvaxtmalmo.se
070-378 94 33

Peter Öhrbom – Affärsutvecklare
peter.ohrbom@tillvaxtmalmo.se
0738-36 81 00

Ulrica Fager – Projektledare
ulrica.fager@tillvaxtmalmo.se
0702-33 01 47

Joanna Svensson – Koordinator
Joanna är föräldraledig fram till augusti 2017.

Good Malmö

Åsa Kalee – Projektchef
asa@uppstartmalmo.se
070-532 34 31

Sara Magnusson – Projektassistent
sara@uppstartmalmo.se
073-788 00 52

Emir Mujezinovic

emir@uppstartmalmo.se

Katarina Lelek

katarina@uppstartmalmo.se

Uppsök Malmö

Artan Bitiqi – Verksamhetsansvarig
artan@uppstartmalmo.se
072-361 28 44

 

Nyhets- & Pressarkiv
Ver peliculas online